نحوه نصب دوربین مداربسته در ساختمان های اداری

تا کنون در وب سایت شرکت ایمن تک درباره ی انواع دوربین های مدار بسته و ذخیره ساز ها صحبت کردیم. در این قسمت قصد داریم تا توضیحاتی اجمالی در ارتباط با نحوه نصب دوربین مداربسته در ساختمان های اداری و دوربین مداربسته خدمت شما همراهان همیشگی ارائه دهیم.

معمولا کارفرمایان در محیطهای اداری به پیگیری دوربین های با برندهای مطرح تر هستند. چنانچه مصرف کننده حساسیتی روی کشور تولید کننده برند خود نداشته باشد برای این کاربری ها برندهای Dahua و Hikvision رهنمود می شوند که از برندهای چینی با شهرت بین المللی هستند. در غیر این چهره برندهای مانند Vivotek ، GeoVision، Samsung، و Panasonic رهنمود می شوند.

نحوه نصب دوربین مداربسته

محل نصب دوربین مداربسته با توجه به اهداف مختلف این واحدها برای نصب سیستم نظارتی متفاوت می باشد. برای این واحدها بهتر است که از عقیده خبره مربوطه برای گزینش محل نصب کاربرد نمایند ولی از جمله مواردی که برای این واحدها می نا به آن اشاره کرد :
اگر قصد از نصب سیستم بازرسی تصویری نظارت بر کارکنان در محل کار باشد باید اطاق ها و سالنهایی که کارکنان در آن مشغول کار می باشند با تعداد کافی دوربین مداربسته پوشش داده شود.

نحوه نصب دوربین مداربسته در ساختمان های اداری-ementech-org

راهروها و سالن های همتافت برای وارسی بر رفت و امد مراجعه کنندگان از سایر محل های نصب دوربیسن مداربسته در این واحدها می باشند.
درب ورودی و سالن اصلی مجتمع برای بازرسی بر ورود و خروج کارکنان و مراجعه کنندگان می تواند از محل های دیگر نصب دوربینها باشد.
در صورت وجود محل پارک اختصاصی کارکنان و وسایل نقلیه مربوط به سازمان یا همتافت اداری ، در صورت دربایستن نصب دوربین مداربسته برای پوشش و وارسی بر پارکینگ ها و درب ورودی آن توصیه می شود. علاوه بر آن ورود و خروج در این محیط‌ ها بدست واحد حراست بهتر مهار می شود.
از سایر فضا های نصب دوربین مداربسته در واحدهای اداری می نا به محل نگهداری اسناد و اطلاعات واحد اشاره کرد که این دسته می تواند بدست سیستم نظارتی برای بازدارندگی از ورود غیر مجاز و بازداری از دشواری ها احتمالی پوشش داده شود.

سایت تبلیغاتی : ایمن وب