مشاهده تصویر دوربین مداربسته در موبایل چگونه صورت میگیرد؟

با سلام خدمت همراهان همیشگی ایمن تک ، در این بخش قصد داریم در رابطه با کارکرد و مشاهده تصویر دوربین مداربسته در موبایل نکاتی چند بیان نماییم ، با ما همراه باشید.

در صورت عدم وجود سیستم کامپیوتری برای مشاهده تصویر دوربین مداربسته چه تغییرات بهینه ای به وجود آمده است؟

شاید برای شما این اتفاق افتاده باشد که به طور کامل دسترسی به کامپیوتر یا لپ تاپ برای کنترل دوربین مداربسته خود نداشته باشید و یا بخاطر زمان بر بودن این مسئله از کنترل دوربین مداربسته خود صرف نظر کنید . بسیاری از دوربین های مداربسته با توجه به پیشرفت علم و فناوری با در نظر گرفتن نیاز های کاربر تغییرات زیادی کرده اند ،
از این تغییرات بطور مثال می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • افزایش کیفیت و رزولوشن
  • قابلیت دید در شب
  • افزایش زاویه دید دوربین
  • قابلیت مشاهده دوربین از طریق موبایل
  • قابلیت اتصال به چندین DVR
  • افزایش عمر دوربین
  • و …

چگونگی مشاهده تصویر دوربین مداربسته در موبایل

در این مطلب شما را با تعدادی از بهترین نرم افزار های مربوط به زمینه مشاهده دوربین مداربسته که برای دو سیستم عامل اندروید و IOS قابل دسترسی است آشنا خواهیم ساخت:

iDVR-Pro

تصویر دوربین مداربسته در موبایل- http://ementech.org

یکی از معروف ترین این نرم افزار ها ، نرم افزار iDVR-Pro است که هم برای سیستم عامل اندروید و هم سیستم عامل IOS ( گوشی های شرکت Apple ) قابل دریافت است ، از طریق این برنامه کاربر می تواند به یک یا چندین DVR ( ضبط کننده دیجیتال دوربین مداربسته ) متصل شده و به راحتی از طریق اینترنت گوشی یا Wi-Fi   از راه دور تصویر دوربین مداربسته در موبایل خود را کنترل کند . در آخرین نسخه ی این نرم افزار ، این قابلیت وجود داشت که به انواع دوربین های مداربسته ) آنالوگ HD ، دوربین مداربسته بی سیم HD ، دوربین های امنیتی دیجیتال و… ) متصل شود و همچنین از دوربین هایی که میکروفون دارند به راحتی در این نسخه پشتیبانی گردد .

   
iPolis Mobile

تصویر دوربین مداربسته در موبایل - http://ementech.org

یک نرم افزار رایگان ساخته شده زیر نظر شرکت Samsung است که مخصوص دوربین های مداربسته این شرکت است که با سیستم عامل های اندروید و IOS کاملا سازگار است .

اگر قصد دارید به گردش بروید یا کاری برای شما پیش آمده که باید به جایی دور از محل زندگی یا کسب و کارتان بروید اصلا نگران نباشید و با خیالی آسوده به کارهایتان برسید ، iPolis به شما این شما فرصتی می دهد که بدون نگرانی از کارخانه ، محل زندگی ، انبار ، اداره ، اتاق فرزندان و حیوانات خانگی به انجام کارهایتان برسید و از تمامی لحظه ها و اتفاقات با خبر باشید .

بطور خلاصه چیزی که در مورد این نرم افزار و تصویر دوربین مداربسته در موبایل می توان گفت این است که ” در هر کجا ، هر زمان و آنگونه که شما بخواهید با آزادی تمام در تمامی امکانات دوربین شما با شما این نرم افزار همراه است. ”

اگر اطلاعات داده شده مورد توجهتان قرار گرفته است ، همین حالا به فروشگاه ایمن تک مراجعه نمایید.

سایت تبلیغاتی:
شرکت تبلیغاتی صدرا