مزایا و امکانات دوربین مداربسته IP سامسونگ

با سلام خدمت بازدید کنندگان وب سایت ایمن تک . در این قسمت توضیحاتی در ارتباط با مزایا و امکانات دوربین مداربسته IP سامسونگ ذکر شده است.

دوربین های مداربسته آنالوگ به دلیل نوع استانداردی که مورد استفاده قرار می دهند هر تصویر را دوبار وبا تاخیر زمانی اسکن می کنند که باعث افت شدید کیفیت تصاویر متحرک می شود.

در دوربین های مداربسته تحت شبکه کل تصویر یکجا اسکن شده وتصویر متحرک را بدون نویزنشان می دهند.

سامسونگ با داشتن طیف گسترده ای از دوربین مدار بسته تحت شبکه هر از چند گاهی نوع جدیدی از محصولات روز دنیا را به بازار عرضه می کند.

محصول جدید سامسونگ دوربین مداربسته ۳ مگاپیکسل با کیفیت HD و دارای خصوصیات منحصر بفردی مثل  WDR و SSDR ،کاهش نویز فوق العاده سامسونگ، رمزگذار هوشمند، قابلیت های هایبریدی و … می باشد.

دوربین مداربسته دام سامسونگ امروزه بسیار مورد توجه و استفاده قرار گرفته است. این دوربین مداربسته ظاهر زیبا و ظریفی دارد که با نصب آسان همراه است. سامسونگ یک دامنه وسیع از مدل های دام ثابت را در میان دوربین مدار بسته IP ارائه می کند.

مزایا و امکانات دوربین مداربسته IP سامسونگ- ementech-org

مروری بر مزایا و امکانات دوربین مداربسته IP سامسونگ

دوربین مداربسته باکس سامسونگ

دوربین های مدار بسته تحت شبه باکس سامسونگ از رزولوشن VGA الی ۴K ارائه شده اند که این دوربینهای مدار بسته با تیپ ها و اشکال و مشخصات فنی متفاوت با توجه به کاربردها و سلیقه های گوناگون تولید شده اند .

دوربین مدار بسته دام سقفی سامسونگ

دوربین های مداربسته دام سقفی سامسونگ ( در نوع فاقد IR LED ) از رزولوشن VGA الی ۵MP ارائه شده اند که ظاهر اکثر آنها مشابه یکدیگر می باشد .

دوربین مدار بسته دید در شب IR سامسونگ

این سری دوربین مدار بسته از نظر نوع بدنه در دو نوع بولت و دام سقفی بهمراه IR LED ساخته شده است ، کیفیت این دوربین های مدار بسته حداکثر تا ۵MP می باشد .

مزایا و امکانات دوربین مداربسته IP سامسونگ- ementech-org

دوربین مدار بسته اسپید دام PTZ سامسونگ

این دوربین های مدار بسته که قابلیت کنترل زوم و چرخش افقی و عمودی توسط دستگیره کنترل و یا نرم افزار و یا سنسور موقعیت را دارا می باشند حداکثر تا رزولوشن ۳MP ساخته شده اند . 

دوربین مدار بسته فیش آی Fisheye سامسونگ

این سری دوربین مداربسته سامسونگ با زاویه تصویر برداری ۳۶۰ درجه و حداکثر رزولوشن ۵MP جهت نظارت تصویری یک محیط فقط با یک دوربین و از زاویه بالا بسیار مناسب است . 

با بهره گیری از موبایل ipolis apps می توانید از تصاویر سیستم امنیتی خود را به صورت آنلاین دیدن فرمائید و کنترل دوربین مداربسته خود شامل چرخش و زوم دوربین مداربسته ptz تحت شبکه را  در دست بگیرید.

سایت تبلیغاتی : ایمن وب