قابلیت face ditection دوربین مداربسته

در این نسخه قصد داریم به یکی دیگر از قابلیت های جدید دوربین های مداربسته ، بپردازیم . قابلیت face ditection دوربین مداربسته ، از انواع قابلیت های پیشرفته ، در صنعت دوربین های مداربسته ، می باشد که بر روی تشخیص چهره تمرکز دارد .

 

قابلیت face ditection دوربین مداربسته ، چیست ؟

قابلیت face ditection دوربین مداربسته ، امکان شناسایی و تشخیص چهره افراد را ، فراهم می کند .
از این قابلیت دوربین مداربسته تحت شبکه ، می توان برای موارد امنیتی و یا شناسایی مجرمین ، گمشدگان و … ، استفاده کرد .

 

 

قابلیت face ditection دوربین مداربسته - ementech.org

 

چند مورد از کاربرد هایقابلیت face ditection دوربین مداربسته

باید به این نکته توجه داشته باشد که دوربین های دارای این قابلیت ، تونایی محدودی در تشخیص چهره دارند . یعنی شما می توانید تعداد اندکی چهره را در آن ذخیره کنید .
برای نمونه شما می توانید ، چهره ی افرا خانواده خود را در این دوربین ذخیره کنید ، سپس آن را به گونه ای برنامه ریزی کنید که ، اگر افرادی به غیر از این چند چهره که می شناسد ، وارد منزل شدند ، سیستم امنیتی هشدار دهد .
یا می توانید با استفاده از قدرت آنالیز این سیستم ، آن را به گونه ای تنظیم کنید که با شناسایی چهره شما ، سیستم امنیتی درب منزل را باز کند .
قابلیت face ditection دوربین مداربسته، می تواند چهره افرادی که در طول روز از آن عبور می کنند ذخیره کند و در هنگام نیاز ، آن ها را مورد استفاده قرار دهد .

 

 

قابلیت face ditection دوربین مداربسته - ementech.org

 
 
با به کار گیری نرم افزار های مختلف به همراه این قابلیت ، این دوربین ها توانایی این را پیدا می کنند که ،مثلا با تشخیص یک چهره ، تمام مشخصات ظاهری فرد را به طور کامل در اختیار بگذارند و یا مشخصات هویتی فرد را ارائه دهند که ، بیشتر در اداره های پلیس و یا مکان های امنیتی مهم مورد استفاده قرار می گیرند .

 

سایت تبلیغاتی : ایمن وب