ذخیره ساز ۴ کانال توربو اچ دی DS-7204HUHI-F1/N

در این قسمت از وب سایت شرکت ایمن تک ، شما را با ذخیره ساز ۴ کانال توربو اچ دی DS-7204HUHI-F1/N ، ملزومات ذخیره سازی و نصب در ابعاد بزرگ ، آشنا می سازیم .

ملزومات ذخیره سازی در ذخیره ساز ۴ کانال توربو اچ دی DS-7204HUHI-F1/N :

در آمریکا قوانین ایالات های مختلف با یکدیگر تفاوت دارند و کشورهای مختلف نیز از این قاعده مستثنی نیستند.مبادی تشکیل پرونده جنایی در دادگاهها توصیه می کنند مدارک ویدئویی برای ۳۶۵ روز نگهداری شوند. همچنین در برگزاری مسابقات ورزشی بهتراست تصاویر ویدئویی تمامی دوربین ها با نرخ ۳۰ فریم بر ثانیه و با حداقل دقت CIF4 ضبط شده و برای هفت روز نگهداری شود.

DS-7204HUHI-F1N-ementech_ir

اخیرا در فرانسه نیز قوانین امنیت عمومی جدیدی به تصویب رسیده است که ضبط تصاویر با حداقل دقت CIF4 و به صورت زنده را برای تمامی کاربردهای امنیت عمومی و دیدبانی شهری اجباری ساخته است.

NVR ها اولین انتخاب در دنیای دوربینهای تحت شبکه مگاپیکسلی هستند. به علاوه در پروژه های بزرگ نیز ترجیح داده می شود سیستم مدیریت و ذخیره سازی داده های ویدئویی به صورت مرکزی باشد.

پروژه های بزرگی چون فرودگاه ها، اماکن دولتی، مراکز تجاری و زیرساخت های حیاتی نیازمند بهره گیری از ذخیره سازهای بر پایه کامپیوترهای شخصی یا سرورهای ذخیره سازی هستند. چنین سیستم هایی نیازمند توان پردازشی و امنیت بالا می باشند و ذخیره سازی هایی بر پایه کامپیوتر شخصی یا سرور دارای قابلیت اطمینان بالاتری هستند.

قابلیت های ذخیره سازی از قبیل ذخیره ساز ۴ کانال توربو اچ دی DS-7204HUHI-F1/N وابسته به اندازه و سیستم امنیتی مورد بحث است. برای مثال یک سیستم ۱۰۰ دوربینه با ذخیره سازی ۷روزه و ضبط ۲۴ساعته که دارای نرخ فرمی ۱۵فریم بر ثانیه است و این تصاویر نیز با استفاده از الگوریتمMJPEG فشرده شده اند، برای ذخیره سازی این حجم از داده به بیش از ۳۰ ترابایت فضا احتیاج دارد.

DS-7204HUHIF1N- ementech_ir

در نتیجه راهکاری که بتواند حجم بالای داده را برای مدت زمانی طولانی، مانند آنچه دراماکن دولتی مرسوم است، نگهداری کند، لازم است که از راهکارهای مرکزی مانند NVRها و ذخیره سازی های سرور پایه استفاده کنند.

سازمان های بزرگ به طور روزافزونی خواستار در اختیار گرفتن راهکارهای دارای پشتیبان خطا هستند. بدین منظور از ذخیره ساز لبه ای استفاده می شود که در کنار ذخیره ساز مرکزی راه اندازی شده و در مواقعی که سیستم ذخیره ساز مرکزی به هر دلیل از دسترس خارج است، داده های ویدئویی را به صورت محلی ذخیره می نماید.

همچنین کاربر نهایی می تواند با راه اندازی همزمان ذخیره ساز ۴ کانال توربو اچ دی DS-7204HUHI-F1/N ، لبه ای در کنار ذخیره ساز مرکزی احتمال از دست رفتن تصاویر در اثر خطاهای شبکه به ذخیره ساز مرکزی را از بین ببرد. در این صورت از بین رفتن تصاویر در اثر خطاهای شبکه یا ذخیره ساز مرکزی را از بین ببرد.

ذخیره ساز 4 کانال توربو اچ دی DS-7204HUHI-F1N- ementech_ir

بدین گونه می توان تصاویری که به صورت محلی ذخیره شده اند را در زمانی دیگر با تصاویر موجود بر روی ذخیره ساز مرکزی تلفیق نمود.

در صورت تمایل برای تهیه و خرید ذخیره ساز ۴ کانال توربو اچ دی DS-7204HUHI-F1/N ، به فروشگاه ایمن تک مراجعه فرمایید . 

فروشگاه ایمن تک

سایت تبلیغاتی:

آبتین سازه مدرن