این مقاله درباره نکات هنگام نصب دوربین دام وندال ۵ مگا پیکسل DS-2CD2152F-IS  می باشد . آگاهی خریداران دوربین های مداربسته از پیغام ها و لحاظ کردن نکات هنگام نصب ، موجب صرفه جویی در وقت و هزینه خواهد بود. وب سایت ایمن تک با ارائه خدمات مجازی و فیزیکی ، می کوشد تا بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه نماید . لطفا ما را یاری کرده و  از نظرات ارزشمند خویش بهره مند سازید .

دوربین دام وندال 5 مگا پیکسل- http://ementech.org 

علت قطع تصاویر در دوربین دام وندال ۵ مگا پیکسل  DS-2CD2152F-IS چیست ؟

با اینکه معمولا باید سیستم دوربین های مداربسته هر چند ماه یک بار از طرف تکنسین های مربوطه مورد بازرسی قرار گیرد تا ایرادات احتمالی رفع و سیستم در حال ضبط  و اماده خدمات دهی باشد اما بعضی مواقع لازم است که کاربر خود به رفع مشکل اقدام کند . پس :

  • ممکن است دستگاه DVR دچار مشکل شده باشد و یا خروجی های آن دچار مشکل شده باشد که در اینصورت باید یا دستگاه را با مانیتور یا تلوزیون دیگر آزمایش کنید و یا آداپتور دستگاه را با ولت متر تست کنید که سالم و یا معیوب بودن آن مشخص شود .

  •  آداپتور (منبع تغذیه) مرکزی دچار مشکل شده است .

توجه نمایید که در صورتی که تصویر برنامه دستگاه DVR بر روی مانیتور دوربین دام وندال ۵ مگا پیکسل نمایان است اما تصاویر دوربین مدار بسته قطع است رایج ترین علت آن قطع یا سوختگی منبع تغذیه (آداپتور) مرکزی دوربین دام وندال ۵ مگا پیکسل تحت شبکه هایک ویژن DS-2CD2152F-IS است که با تعویض آن مشکل حل می شود اما بعضی مواقع آداپتور نیز سالم است اما تصاویر همه قطع است که این مشکل میتواند از سیم کشی برق داخلی سیستم دوربین مدار بسته باشد که با توجه به اینکه همیشه در سیستم هایی که از آداپتور مرکزی استفاده می شود برق داخلی سیستم ۱۲ ولت است .

دوربین دام وندال 5 مگا پیکسل- http://ementech.org

بنابراین شما می توانید

  • از انشعابات سیم برق داخل سیستم دوربین ها تست گرفته و مشکل را رفع کنید.

  • و یا سیگنال های ورودی دوربین ها کنترل شوند.

  • برنامه سازگار با دستگاه نیست به آخرین ورژن ارتقا دهید .

  • تنظیمات جدید انجام شده سیستم را به تنظیمات کارخانه برگردانید.

  • privacy mask  را چک کنید یا screen saver نقص سخت افزاری DVR است و باید به کارشناسان ما رجوع کنید.

سایت تبلیغاتی:
دکورکده