استفاده دوربین مدار بسته در مشتری مداری و مدیریت فروش

بازدید کنندگان وب سایت ایمن تک سلام. در این بخش از وب سایت قصد داریم تا مروری بر مشتری و مدیریت فروش از گذشته تا کنون و نقش دوربین های مدار بسته در مشتری مداری را خدمت شما عزیزان ارائه دهیم. استفاده دوربین مدار بسته در مشتری مداری و مدیریت فروش امری است بدیهی اما نیازمند درنگ و تامل بیشتری است .

اگر نگاهی کوتاه به متون علمی، مقالات و کتب مدیریتی بیاندازیم ، در می یابیم که حدود دویست سال قبل نه از مشتری خبری بود ، نه مشتری مداری و نه مدیریت فروش! در گذشته این مفاهیم از اهمیت چندانی برخوردار نبودند و این امر دلایل متفاوتی را در بر داشت: دلایلی همچون گسترده نبودن تولید کنندگان و عدم تنوع محصولات ساخته شده توسط آنان ، فقدان ارتباطات و یا نبود ارتباطات به شکل کنونی ، تقاضای کم مصرف کنندگان و … همگی موجب می شدند تا محصولاتی یکنواخت و با تعداد محدودی به بازار عرضه شوند. 

 استفاده دوربین مدار بسته در مشتری مداری و مدیریت فروش - ementech-org

مشتری در لباسی جدید

اما در حال حاضر تولید ، عرضه و تقاضا لباس دیگری به تن کرده است. تقاضای مصرف کنندگان متنوع تر و قدرت انتخاب آن ها بیشتر شده است و از طرفی تولید کنندگان در یک فضای رقابتی فشرده قرار گرفته و در اقیانوسی خونین رنگ که مدام بر سر آن رقابت دارند، سکان کشتی خود را هدایت می کنند. 

تکنولوژی ها دم از خلاقیت می زنند و با الکترونیکی شدن ابزار آلات بشر ، نیاز ها متنوع تر شده است. یکی از تکنولوژی هایی که در چند سال اخیر مورد استقبال صاحبان مشاغل بوده است ، دوربین های مدار بسته است. استفاده از دوربین های مداربسته در محیط کسب کار ، از منظر روانشناسی صنعتی بر طرز تفکر ، نگرش و اعتماد مشتریان تاثیر گذار است. 

استفاده دوربین مدار بسته در مشتری مداری و مدیریت فروش - ementech-org

صاحبان کسب و کاری که از دوربین های مدار بسته استفاده می کنند ، مفاهیم امنیت ، اهمیت و امانت را به مشتریان انتقال می دهند به علاوه خود نیز از مزایای بی شمار آن بهره می برند. دور بین مدار بسته در مواقع ضروری شاهدی است بر معاملات بین فروشنده و خریدار و علاوه بر آن مجرمین احتمالی را از افکار بیهوده و پوچ نا امید می سازد.

سایت تبلیغاتی : ایمن وب